Wygraj darmowy wstęp na imprezę sponsorowaną przez DasCoin w Londynie, 22 lutego – Dascoin24h.pl
Wygraj darmowy wstęp na imprezę sponsorowaną przez DasCoin w Londynie, 22 lutego

Wygraj darmowy wstęp na imprezę sponsorowaną przez DasCoin w Londynie, 22 lutego

Czy masz konto NetLeaders? Czy mieszkasz w Londynie lub w jego pobliżu? Czy możesz być na wolności 22 lutego od 17.00? Jeśli tak, zwróć uwagę na e-mail, który powinieneś otrzymać w środę po południu, a jeśli masz szczęście, możesz wygrać jeden z 30 darmowych biletów na ważny wykład w kultowym Guildhall. Twoje zaproszenie będzie również obejmować dostęp do odbioru napojów później. Szczegóły poniżej …

DasCoin jest dumny z tego, że jest platynowym sponsorem podczas 22 Tacitus Lecture w londyńskim Guildhall, a my rozdajemy 30 biletów na to wydarzenie. „Cyber-handel: czy AI będzie wysiedlać lub wzmacniać naszą pracę?” To tytuł wykładu, który zostanie wydany przez Nathana Myhrvolda, wcześniej Chief Technology Officer w Microsoft.

Zarezerwujemy bilety dla pierwszych 30 osób, które odpowiedzą na tego e-maila. Upewnij się, że możesz udać się do Guildhall, aby dotrzeć lub wkrótce po godzinie 17:00, w dniu rozpoczęcia rejestracji. The Guildhall znajduje się przy Gresham St, London EC2V 7HH. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od stacji metra Bank, St Paul’s i Moorgate.

Harmonogram jest następujący:

17:30 – Goście zajmują miejsca
18.00 – Rozpoczyna się wykład
19.10 – Zamknięcie postępowania formalnego
19.15 – Recepcja w Starej Bibliotece
20:30 – Wózki

Myrvhold urodził się w Seattle w stanie Waszyngton z wykształceniem i badaniami obejmującymi UCLA, Princeton University i Cambridge University w zakresie przedmiotów związanych z fizyką teoretyczną i matematyczną. Był współzałożycielem Intellectual Ventures, firmy zajmującej się rozwojem i sprzedażą pakietów patentów w dziedzinie technologii i energii, która uzyskała ponad 30 000 patentów. Jest także założycielem Terra Power, którego celem jest rozwój reaktora jądrowego, który jest „bezpieczny i tani”, w ramach strategii Billa Gatesa, aby osiągnąć cel, jakim jest zerowa emisja dwutlenku węgla na świecie do 2050 roku.

Uwaga: Goście proszeni są o założenie stroju formalnego (garnitury lub odpowiednik). Jeśli w dniu, w którym nie możesz uczestniczyć w wykładzie, nie należy przekazywać tego biletu innej osobie, ponieważ ich nazwisko nie znajduje się na liście bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa może być wymagane podanie identyfikatora, dlatego należy się upewnić, że przyniósł dowód tożsamości. W celu uzyskania dalszych informacji na temat firmy World Traders ‚Company, która jest gospodarzem wykładu, odwiedź jej stronę internetową: www.world-traders.org, ale NIE kontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby w dowolnej sytuacji zażądać biletów.

Wykład Tacitus World Traders „został zainaugurowany w 1988 roku i jest obecnie największym wydarzeniem tego typu w londyńskim City. Odbywa się co roku i daje Spółce możliwość pokazania szerszej publiczności swoich obaw dotyczących kwestii wpływających na handel światowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *