Nowe rozwiązania wypłat zostaną wdrożone w przyszłym tygodniu – Dascoin24h.pl
Nowe rozwiązania wypłat zostaną wdrożone w przyszłym tygodniu

Nowe rozwiązania wypłat zostaną wdrożone w przyszłym tygodniu

To dobra wiadomość, wszyscy! Nasze nowe rozwiązanie wypłat gotówkowych zostanie zrealizowane w przyszłym tygodniu i teraz możesz zarejestrować się w „Portfelu cyfrowym”. Jeśli przejdziesz do „Moich sald” na pulpicie NetLeaders i klikniesz „Opcje gotówkowe”, zobaczysz nową opcję, zwaną po prostu „Portfelem cyfrowym”.

Jeśli klikniesz link, zostaniesz poproszony o utworzenie konta z Berkeley FS, naszym oficjalnym partnerem wypłat.

Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś swoje dane w formularzu. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość e-mail z Berkeley FS umożliwiającą aktywację konta. Pamiętaj, aby sprawdzić folder spamu, jeśli wiadomość e-mail nie dotrze natychmiast. W wiadomości e-mail otrzymasz kod potwierdzający i link do założenia konta Berkeley FS.

Po skonfigurowaniu konta wróć do panelu NetLeaders, aby połączyć swoje nowe konto Berkeley FS z nazwą użytkownika NetLeaders. Możesz połączyć wiele nazw użytkowników NetLeaders z jednym kontem Berkeley FS, więc musisz je skonfigurować tylko raz. Aktywacja Twojego konta potrwa 24 godziny.

>> KROK PO KROKU: JAK USTAWIĆ SWÓJ CYFROWY PORTFEL

Po skonfigurowaniu i połączeniu konta Berkeley FS z nazwą użytkownika NetLeaders, będziesz gotów zażądać zapłaty za pomocą opcji „Portfel cyfrowy”. Z konta Berkeley FS będziesz miał szeroki wybór opcji, od wypłaty na konto bankowe w wielu lokalnych walutach po dostęp do usługi wymiany walut.

Zwróć uwagę, że wypłaty, o które prosiliśmy, zanim ogłosimy, że rozwiązanie do wypłaty jest transmitowane na żywo w przyszłym tygodniu, nie zostaną przetworzone. Ale teraz rejestracja sprawi, że będziesz gotowy do pracy.

Po zarejestrowaniu konta Berkeley FS i pomyślnym połączeniu go z nazwą użytkownika NetLeaders, będziesz musiał zakończyć proces KYC w panelu kontrolnym Berkeley FS, nawet jeśli ukończyłeś KYC w NetLeaders. Przejdź do „Ustawienia”, a następnie kliknij „Weryfikacja KYC”, aby rozpocząć proces.

Mamy nadzieję, że okaże się, że raz skonfigurowane, nasze nowe rozwiązanie jest szybsze, wygodniejsze i daje o wiele większą kontrolę nad wypłatami. Cieszymy się, że będziemy nadal rozwijać i ulepszać ofertę w przyszłości, a także będziemy informować Cię o nowych funkcjach.

W ciągu kilku dni opublikujemy obszerny wpis na blogu o nowym rozwiązaniu „Digital Wallet”, ale w międzyczasie skontaktuj się z [email protected], jeśli masz jakieś pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *