Globalne media o DasCoin przed premierą na giełdach zewnętrznych – Dascoin24h.pl
Globalne media o DasCoin przed premierą na giełdach zewnętrznych

Globalne media o DasCoin przed premierą na giełdach zewnętrznych

Ponieważ w kwietniu kontynuujemy przygotowywanie się do premiery DasCoin na giełdach publicznych, bardzo się cieszymy, że nasza moneta otrzymała pozytywne oceny w mediach globalnych.

Prawdziwy zasięg DasCoin, NetLeaders i całego ekosystemu jest prosty: trzy różne artykuły z trzech różnych kontynentów pojawiły się w ciągu ostatnich kilku tygodni, najpóźniej z Afryki.

Funkcja w Afrika News zaczyna się od nazwania trzech monet, które obecnie są szczególnie popularne na kontynencie. Te monety to Bitcoin, który wciąż jest liderem (na razie), DasCoin (tak, to my) i Zcash, moneta, która istnieje od października 2016 r. I znajduje się tuż obok 20 największych monet na CoinMarketCap.com.

Weźmy na przykład Forbes India, który opublikował artykuł o 18-letnim przedsiębiorcy z serii i aniołowym inwestorze Sahil Arora (tak, ma on zaledwie 18 lat!). Arora już umieścił bankomaty Bitcoin na całym świecie. Jego V-bankomaty to maszyny, które umożliwiają ludziom natychmiastowe uzyskanie krypto-waluty poprzez wrzucenie gotówki, a następnie proces szybkiego e-KYC i kryształowo czystych paragonów.

I oto gdzie wchodzimy: firma Arora Vuzelaa Group nawiązała współpracę z DasCoin. Forbes opisuje naszą monetę jako „szybko powstającą krypto walutę opracowaną przez najbardziej wpływowe umysły na świecie, aby budować przełomowe i konstruktywne produkty wokół Blockchain.”)

Forbes twierdzi, że DasCoin „jest zasobem wartości w potężnym, kooperatywnym ekosystemie – DasEcosystem. Jest to sojusz podmiotów i technologii zbudowanych na światowej klasy infrastrukturze sprzętowej, zastrzeżonej technologii blockchain, zdecentralizowanym, przyjaznym dla użytkownika systemie portfelowym oraz przyjaznej dla regulacji globalnej sieci uwierzytelnionych użytkowników KYC. Wszystko napędzane przez motywowany mechanizm marketingowy. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *