Event DasCoin w Londynie: Harmonogram potwierdzony – Dascoin24h.pl
Event DasCoin w Londynie: Harmonogram potwierdzony

Event DasCoin w Londynie: Harmonogram potwierdzony

Przemawiając w czasie tygodniowej internetowej emisji, dyrektor NetLeaders John Pretto nazwał to „trzydniowym wydarzeniem, które będzie olbrzymim kamieniem milowym w rozwoju firmy.” Mówił oczywiście o wprowadzeniu DasCoin na publiczne giełdy, wydarzenie od pewnego czasu jesteśmy podekscytowani.

Teraz możemy zapewnić jeszcze większą jasność dzięki licznym informacjom o datach, wydarzeniach i momentach, które można było zobaczyć podczas odbywającego się w Londynie konspektu z końca kwietnia. Nasze pierwsze globalne wydarzenie w Wielkiej Brytanii, London Global Summit, będzie niezapomnianym wydarzeniem. Najważniejszym wydarzeniem tygodnia będzie premiera DasCoin, która odbędzie się w piątek 27 kwietnia w Battersea Evolution. Następnie pojawi się a
przyjęcie koktajlowe i uroczysta kolacja dla posiadaczy biletów VIP.

Bilety będą dostępne również w dniu szkolenia NetLeaders w sobotę 28 kwietnia, ponownie w Battersea Evolution. Ci z Was, którzy chcą zrobić z tego trzydniowe wydarzenie, mogą wybrać się na edukacyjną imprezę kryptowalutową z światowej klasy prelegentami w czwartek 26 kwietnia, w tym dyrektor generalny DasCoin Michael Mathias. Zostanie biletowany oddzielnie i odbędzie się w miejscu, które zostanie ogłoszone we właściwym czasie.

Najlepszą wiadomością jest to, że wejście do głównej części wydarzenia DasCoin w piątek jest całkowicie bezpłatne. Chcemy, aby jak najwięcej z was było z nami w historycznym momencie, kiedy DasCoin po raz pierwszy dokonuje transakcji na publicznych giełdach.

Jest to przełomowy moment w historii DasCoin i NetLeaders. Po raz pierwszy nasza Wspólnota Empowermentu i szerszy krąg entuzjastów kryptowalut i spotkają się na rynku, na którym mogą swobodnie kupować i sprzedawać DasCoin.

Koszt dla tych, którzy chcą dołączyć do nas na przyjęcie koktajlowe VIP, kolacja 27 kwietnia i dzień szkolenia 28 kwietnia to 199 €. Jeśli nie chcesz uczestniczyć w wydarzeniu VIP, ale chcesz przyjechać na dzień szkolenia, to 99 €. Czwartkowe seminarium wyniesie 10 £.

Bilety będą już wkrótce dostępne na stronie NetLeaders. Oczywiście będziemy również udzielać rekomendacji hotelu, szczegółowych informacji na temat miejsca i dalszych porad. Będziemy także ogłaszać kolejną specjalną promocję na londyńskie wydarzenie – więc strzeżcie się wszystkich naszych oficjalnych kanałów komunikacji!

W związku z tym, że niektóre drobniejsze szczegóły mogą ulec zmianie, jest to naszym planowanym celem:

Czwartek, 26 kwietnia
Edukacyjne wydarzenie kryptowalutowe
Miejsce: do potwierdzenia
18: 00-19: 00: Rejestracja
19: 00-21: 00: Wydarzenie
Koszt: 10 £

Piątek, 27 kwietnia
DasCoin uruchamia się na publicznych giełdach
Miejsce: Battersea Evolution
12.30pm – 14.00: Rejestracja
14: 00-17: 00: Wydarzenie
Koszt: BEZPŁATNY

Koktajle i kolacje VIP
Miejsce: Battersea Evolution
17:30 – 18:30: przyjęcie koktajlowe
19.00: Kolacja
Koszt: 199 EUR

Sobota, 28 kwietnia
Szkolenie NetLeaders
Miejsce: Battersea Evolution
13:00 – 14:00: Rejestracja
14: 00-17: 00: Wydarzenie
17: 00-18: 00: przyjęcie koktajlowe
Cena: 99 € (bezpłatnie dla posiadaczy biletów VIP)

Chcielibyśmy zobaczyć się z tobą w Londynie i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami szczegółami na temat tego, co będzie niesamowitym tygodniem dla nas wszystkich.

 

Event w Las Vegas

Choć jesteśmy dumni, że możemy zdążyć z tym wydarzeniem na czas, musieliśmy ogłosić, że Globalny Szczyt w Las Vegas, początkowo zaplanowany na koniec czerwca, na dzień premiery w USA, został zepchnięty.

John powiedział: „Nie zamierzamy otwierać USA, dopóki nie będziemy gotowi. W Planie Wynagrodzeń musimy wprowadzić drobne zmiany, które należy wprowadzić w szkoleniu, aby można było odsprzedać za pomocą Cycles. Ale pod koniec czerwca będziemy mieli zastępczy Globalny Szczyt w miejscu poza Stanami Zjednoczonymi. ”

Dostarczanie walidatorów

Aby ulepszyć naszą usługę dostarczania walidatorów, zmieniliśmy się na inną firmę, aby wysłać ważne urządzenie USB, które pozwoli ci lepiej wykorzystać swoje konto NetLeaders. John powiedział: „Jesteśmy bardzo pewni, że ta nowa firma dostarczy ci weryfikatory w odpowiednim czasie. Firma, do której przeszliśmy, jest, jak sądzimy, znacznie lepsza. „

One Comment to “Event DasCoin w Londynie: Harmonogram potwierdzony”

  1. Adam napisał(a):

    Już nie mogę się doczekać giełdy wewnętrznej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *