Przesyłanie cykli: pamiętaj, że najlepiej poczekać do momentu po aktualizacji – Dascoin24h.pl
Przesyłanie cykli: pamiętaj, że najlepiej poczekać do momentu po aktualizacji

Przesyłanie cykli: pamiętaj, że najlepiej poczekać do momentu po aktualizacji

Dyrektor NetLeaders John Pretto wydał ważne przypomnienie dla posiadaczy licencji dotyczące optymalnego terminu składania Cykli. „Prawdopodobnie nie jest to właściwe, aby składać Cykle, dopóki nie nastąpi kolejna aktualizacja”, powiedział w swoim regularnym webcastie. „Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo jest to ważne. Najlepszym scenariuszem jest trzymanie swoich Cykli do czasu aktualizacji, a następnie przesłanie ich do kolejki kopania”.

John, do którego dołączył jego kolega Michael McGhee podczas regularnej aktualizacji z biura NetLeaders USA w Las Vegas, dodał: „Otrzymałem garść e-maili od ludzi, którzy omyłkowo zgłosili swoje cykle przed aktualizacją, a następnie stracili okazję. Trudno nam to uporządkować i cofnąć – byłoby to jak włożenie pasty do zębów z powrotem do tubki. ”

Następna Network Upgrade i odbędzie się 5 czerwca, kiedy wszystkie cykle spoza Minting Queue zostaną podwojone. Każdy, kto ma jakąkolwiek licencję – inną niż licencja President – powinien poczekać do tego czasu, zanim prześle Cykle. Jeśli masz licencję dyrektora lub wiceprezesa, pamiętaj, że jeśli jest to twój pierwszy upgrade sieci, możesz skorzystać z drugiej aktualizacji sieci przed przesłaniem swoich cykli, jeśli chcesz osiągnąć maksymalną liczbę DasCoin.

NetLeaders University, moduły szkoleń online dostępne na karcie Edukacja w Back Office, będą stopniowo rozwijane w nadchodzących tygodniach, co pozwoli firmie na szybkie skalowanie działalności. Jak mówi Michael: „Chcę podziękować przywódcom, którzy pomagają nam zrozumieć ich potrzeby w zakresie szkoleń. Pracujemy z naszym zespołem ds. zgodności i jesteśmy skupieni na tym w 100%. Kiedy uruchomimy NetLeaders University, pomoże ci to rozwinąć biznes.”

Gdy będzie w pełni online, NetLeaders University zaoferuje licencjonowaną zawartość, którą można odsprzedać jako produkt detaliczny. Jeden moduł będzie zawierał szczegółowy opis procesu KYC, który zwiększy reputację DasCoin i NetLeaders.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *