DasCoin i DasPay: metody płatnicze przyszłości – Dascoin24h.pl
DasCoin i DasPay: metody płatnicze przyszłości

DasCoin i DasPay: metody płatnicze przyszłości

Kryptowaluta DasCoin rozpocznie działalność na giełdach podczas specjalnego wydarzenia w Londynie 27 kwietnia.

Obecnie istnieje ponad 1500 cyfrowych walut, które zostały wyprodukowane w ciągu ostatnich kilku lat, wszystkie z nich starają się nabrać impetu ustalonego przez Bitcoin. Jednym z aspektów otaczających świat kryptowaluty, które zdumiewają osoby postronne, jest to, jak większość monet nie może być wydana lub użyta w życiu codziennym. Eksperci szacują, że w 2016 Bitcoin został zatwierdzony jako metoda płatności przez nie więcej niż 150 000 handlowców – nie jest to taki zakres, który świadczy o globalnej akceptacji. Kryptowaluta DasCoin realizuje o wiele bardziej ambitne cele – stara się być pierwszą krypto-walutą, z której korzystać będzie szeroki krąg odbiorców.

Droga do uznanej na całym świecie waluty

DasCoin opiera się na hybrydowej strukturze opartej na bezpieczeństwie, płynności i aprecjacji kapitału. Odkąd pierwszy DasCoin został wybity 31 marca 2017 r., jego twórcy pod przewodnictwem Michaela Mathiasa przyjęli wizję. DasCoin ma być dostępny na całym świecie jako metoda płatności w ponad 60 milionach firm za pośrednictwem DasPay, płatności dokonywanej bezpośrednio przez smartfon. Kluczowe podstawy tych ambicji są już rzeczywistością. Ogromną zaletą jest szybkość transakcji. Podczas gdy DasCoin potrzebuje tylko sześciu sekund do pracy, czas oczekiwania na inne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, może trwać od 10 minut do godziny. Ponadto nie ma żadnych kosztów dla kupujących lub sprzedających. Wydajna technologia blockchain umożliwia do 100 000 transakcji na sekundę.

Płatności bezgotówkowe, które są jeszcze łatwiejsze

Podstawą bezpośredniego połączenia z ponad 60 milionami handlowców jest platforma DasPay, która ma zostać uruchomiona w 2018 roku. Aplikacja umożliwi klientom płacenie bez komplikacji za pośrednictwem smartfona. Użytkownicy będą mogli płacić w wielu tradycyjnych walutach lub w DasCoin. Użytkownicy będą czuli się tak, jakby DasCoin był w portfelu. Wszystkie środki bezpieczeństwa niezbędne do ustanowienia DasPay zostały już skonfigurowane. Obejmują one scentralizowaną emisję, zatwierdzony blockchain, obsługiwany sprzętowo WebWallet i spełnienie wymagań KYC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *