DasCoin definiuje przyszłość mody i blockchain na wydarzeniu w Wieży Eiffla – Dascoin24h.pl
DasCoin definiuje przyszłość mody i blockchain na wydarzeniu w Wieży Eiffla

DasCoin definiuje przyszłość mody i blockchain na wydarzeniu w Wieży Eiffla

Ta sama technologia, która napędza blockchain DasCoin, zostanie wykorzystana do opracowania nowego blockchaina, zbudowanego na DasNet, w celu zapewnienia przemysłowi modowemu opłacalnego sposobu zabezpieczania projektów i uwierzytelniania oryginalnych produktów. Podobne platformy dla innych branż również będą rozwijane w przyszłości.

CEO firmy DasCoin, Michael Mathias, wykorzystał okazję, jaką zapewnia regularny WebLeaders Weekly Webcast (środa o 16:00 CET), aby ujawnić niektóre szczegóły dotyczące małej prywatnej imprezy na szczycie Wieży Eiffla sponsorowanej przez DasCoin. Odbędzie się 26 marca.

Michael powiedział: „Ze względu na naszą bardzo wydajną technologię blockchain jesteśmy najbardziej opłacalną operacją. Docieramy do wielu branż i proponujemy im rozwiązania, a pierwszą branżą jest moda.”
„Zbliżają się rozwiązania związane z muzyką, rozrywka, filmem, sportem … nadchodzi wiele rzeczy. Są też branżowe blockchains: ubezpieczenia, cały świat łańcucha dostaw, nadchodzi ogromna ilość rozwiązań.”

„Dla nas, jako ekosystemu, to tylko wydarzenie, aby dotrzeć do liderów branży modowej i dać im znać o możliwości chronienia ich dzieł, a także o przezorności, która potwierdza pochodzenie projektów, aby upewnić się, że są naprawdę autentyczne”.

„Istnieje kilka naprawdę ciekawych rozwiązań, które będą miały miejsce 26 marca, a my podzielimy się większą ilością informacji o nich”.

Mówiąc więcej o nieodłącznych zaletach blockchain DasCoina, Michael dodał: „Zainteresowanie naszą platformą jest bardzo duże. Wierzymy, że dzięki tej całej branży konkurencja sprowadzi się do tego, na jakiej platformie można polegać oraz jaka zagwarantuje, że długo nie będzie wychodzić z użycia.”

„Gdzie możesz zainwestować swój czas, uwagę i zasoby, aby mieć pewność, że będzie to trwałe, długoterminowe i stabilne? Właśnie to posiada wielu ludzi dobrze wykształconych w dziedzinie. Potrafią rozpoznać siłę naszego modelu i zaczynają go rozprzestrzeniać.”

„Prowadzę rozmowy z wieloma różnymi firmami i wieloma dostawcami rozwiązań. Mamy platformę ICO, która zostanie uruchomiona w dalszej części roku. Jest wielu ludzi, którzy rozumieją mocne strony naszego ekosystemu i to sprawia, że naprawdę wiele się wydarzy.”

Przejrzystość jest ważnym aspektem ideologii DasCoin. Kolejny etap otwierania się na temat funkcjonowania ekosystemu nastąpi, gdy kod źródłowy dotrze do Github. Michael ujawnił, że nastąpi to pod koniec marca.

Nowa technologia ledger będzie wzmocniona grafenem / Nowa technologia ledger, siła grafenu

Michael powiedział: „Cała baza naszego systemu jest zbudowana na technologii BitShares, która nazywa się grafenem. Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że wybraliśmy tę technologię do wykorzystania. Jest to najdłuższy istniejący ledger i uważam, że jest to jeden z najbardziej wydajnych ledgerów i pozwala nam wcielać powstającą technologię w życie.

„Badam nową technologię ledger, którą moglibyśmy włączyć do naszego ekosystemu. Pomyśl o tym, jako o najlepszych rozwiązaniach technologicznych w jednym ekosystemie. Nasz sposób przechowywania wartości, DasCoin, zostanie zbudowany na bazie kodu źródłowego grafenu. Tak będzie w największej ilości przypadków, ale wiele innych rozwiązań zostanie zbudowanych na bazie grafenu”.

Michael dodał, że przed pojawieniem się DasCoin na giełdach publicznych, kluczowe dla zwolenników NetLeaders było kupowanie licencji i zachęcanie innych do tego. „Przygotowanie do tego wydarzenia to chwila, aby naprawdę dobrze wykorzystać czas, aby wzmocnić główny przekaz i wprowadzić ludzi do naszego systemu, mając licencję. Program licencyjny będzie kontynuowany w przyszłości – w ten sposób tworzymy nowe monety.”

Dodał: „To londyńskie wydarzenie będzie tak wyjątkowe, że nie będziesz chciał tego przegapić. To wydarzenie tworzące historię. „Kolejne ważne wiadomości mogą zostać ujawnione tuż przed Londynem – są plany ogłoszenia minimum jednej, a maksymalnie trzech publicznych giełd, na które wejdzie DasCoin przed faktycznym wydarzeniem 27 kwietnia.

„Jeśli jest jakieś wydarzenie, w którym będziesz chciał wziąć udział, w twojej strefie czasowej i w twoim ekosystemie, to jest wydarzenie, na które musisz się wybrać. To naprawdę będzie tworzenie historii „, powiedział Michael. W stosownym czasie udostępnimy bilety na londyńskie wydarzenie, które potrwa od 26 do 28 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *