Megabonus +50% cykli do Licencji od 2 do 8 kwietnia! – Dascoin24h.pl
Megabonus +50% cykli do Licencji od 2 do 8 kwietnia!

Megabonus +50% cykli do Licencji od 2 do 8 kwietnia!

Dzisiaj zaczyna się bez wątpienia najbardziej historyczny miesiąc naszego ekosystemu, odkąd zaczęliśmy tę podróż wiele miesięcy temu. To niesamowite … uruchomienie DasCoin na publicznych giełdach za niecałe 30 dni! Tak więc w oczekiwaniu na ten monumentalny kamień milowy dla DasCoin i całej społeczności w ekosystemie Das, zdecydowaliśmy się zaoferować absolutną najlepszą promocję jaką kiedykolwiek oferowaliśmy w historii NetLeaders.

I to tylko na ten tydzień!

Tak, aby zwiększyć emocje, które mają pojawić się 27 kwietnia, będziemy oferować inne cotygodniowe promocje – ale obiecuję, że ŻADNE z tych promocji nie będzie tak spektakularne (ani tak hojne) jak promocja na ten tydzień!

(proszę o werble…)

A więc oto jest – NAJLEPSZA promocja, której NIGDY już nie będzie:

Od godz. 12:01 w dniu 2 kwietnia do północy, 8 kwietnia, KAŻDY, który kupi licencję NetLeaders, otrzyma 50% Cykli Bonusowych! Zgadza się, przeczytałeś to poprawnie, niewiarygodne 50% Cyklu dla każdej licencji NetLeaders zakupionej w tym tygodniu! (I nie, to NIE jest żart primaaprilisowy !!)

Nigdy nie oferowaliśmy takiego poziomu premii, i szczerze mówiąc, nigdy więcej nie będziemy oferować tak hojnego bonusu. Ale ten miesiąc jest tak wyjątkowy, że chcemy go jak najlepiej wykorzystać, więc czy jest lepszy sposób, aby zachęcić naszą społeczność, niż zaoferować bezprecedensową promocję.

Ta promocja jest tak fantastyczna, że ​​musieliśmy się postarać, aby nasi ostatni nabywcy licencji NetLeaders nie czuli, że stracili okazje. Tak, mają korzyści z niższych częstotliwości i już otrzymali 10% w Cyklu Bonusowym, ale chcieliśmy dać tym nowym członkom naszej społeczności coś ekstra, aby zapewnić, że będą tak podekscytowani w tym miesiącu, jak wszyscy inni.

Robimy więc coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy, i dajemy ostatnim nabywcom licencji DODATKOWE Cykle bonusowe! Oto, jak zamierzamy podnieść wartości dla osób które kupiły od:

6 marca – 1 kwietnia: DODATKOWE 40% Cykle bonusowe (oprócz 10% Cykli Bonusowych, które już otrzymały)
1 marca – 15 marca: DODATKOWE 30% Cykle bonusowe (oprócz 10% Cykli Bonusowych, które już otrzymały)
15 lutego – 28 lutego: DODATKOWE 20% Cykle bonusowe (oprócz 10% Cykli Bonusowych, które już otrzymały)
1 lutego – 14 lutego: DODATKOWE 10% Cykle bonusowe (oprócz 10% Cykli Bonusowych, które już otrzymały)
1 stycznia – 31 stycznia: DODATKOWE 5% Cykle bonusowe (oprócz 10% Cykli Bonusowych, które już otrzymały)

Jesteśmy w drodze do następnego poziomu. Wkrótce nasza społeczność i moc ekosystemu Das zostaną uznane przez szeroką globalną publikę. Wkrótce DasCoin będzie handlował na globalnych publicznych giełdach, a nasz ekosystem będzie dostarczał rozwiązania oparte na blockchain dla firm na całym świecie. Przekażmy to słowo … upewnijmy się, że wszyscy znają tę niesamowitą wiadomość … teraz jest nasza chwila!

Wykorzystaj w pełni tę niesamowitą promocję! To jest ta, której NIE chcesz przegapić!

Zostało już tylko kilka dni.

Kup licencje już dzisiaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *