Nowe limity kont oraz sprzedaż biletów na wydarzenie w Londynie – Dascoin24h.pl
Nowe limity kont oraz sprzedaż biletów na wydarzenie w Londynie

Nowe limity kont oraz sprzedaż biletów na wydarzenie w Londynie

Kwiecień przyszedł z szeregiem ekscytujących zapowiedzi, aby przyspieszyć nasz marsz do publicznego uruchomienia giełdy w Londynie pod koniec miesiąca. Michael Mathias, prezes DasCoin, skorzystał z okazji pierwszych urodzin blockchainu DasCoin, aby ogłosić kluczowe zmiany na kontach NetLeaders, podczas gdy w dalszym rozwoju możemy ujawnić, że 50% cykli premiowych jest wydawane na wszystkie nowe licencje sprzedawane do północy. 8 kwietnia!

Wśród kluczowych zmian ogłoszonych przez Michaela w filmie na YouTube opublikowanym 31 marca znalazły się:

100% prowizji wypłacane jest na konta kasowe NetLeaders
Dzienny limit transferu DasCoin z przechowalni do usuniętego portfela
Ogólny limit prowizji NetLeaders
DasCoin, aby handlować jako DASC
Michael powiedział: „Dzisiaj są pierwsze urodziny blockchainu DasCoin, więc chcę życzyć wszystkim wielu lat nieprzerwanego sukcesu i widzę, że ze strumienia nadchodzących zdjęć wielu z was obchodzi urodziny, więc to bardzo wzruszające.

„31 marca 2017 roku w Zurychu rok temu byliśmy świadkami narodzin lepszego sposobu: lepszej prędkości, lepszej skalowalności, lepszego bezpieczeństwa. Wiele osób dochodzi do wniosku, że nasz jest lepszym blockchainem.

„Wybito ponad 700 milionów sztuk DasCoin – to tylko niewiele ponad 9% całkowitej podaży, która zostanie wybita. Utworzono ponad 1,5 miliona bloków, co 6 sekund. Mamy ogromną pojemność w naszym blockchain i działa z dużą wydajnością, dzięki czemu możemy wkrótce dostarczyć szeroką gamę globalnych branż z najbardziej opłacalnymi rozwiązaniami blockchain na świecie.

„Nadszedł czas, aby podjąć bardzo ważne decyzje”

„Osiągnęliśmy niesamowity sukces, ale aby osiągnąć kolejny poziom sukcesu i zapewnić długofalowy sukces, nadszedł czas na podjęcie bardzo ważnych decyzji.

„Od 2 kwietnia 40% Twoich prowizji NetLeaders nie będzie już wysyłane na dedykowane konto rezerwowe. Od tego momentu 100% twoich prowizji zostanie wypłacone na twoje konto NetLeaders. Ta decyzja została bardzo dobrze przyjęta przez społeczność.

„Mamy nadzieję, że posiadanie tych dodatkowych funduszy umożliwi wszystkim członkom społeczności NetLeaders zakup DasCoin na giełdach publicznych i sprawi, że społeczność będzie katalizatorem ogólnego sukcesu DasCoin, kiedy wkroczymy w nowy etap rozwoju.

„Następnie, korzystając z porad wiodących konsultantów blockchain i wejdzie w życie 1 kwietnia, dzienny limit wszystkich licencji NetLeaders na przeniesienie DasCoin z przechowalni do gorących portfeli zostanie usunięty. Dzięki usunięciu dziennych ograniczeń na rynku będzie dostępnych ponad 700 milionów sztuk. Zamierzamy pozwolić rynkowi ustabilizować się na uzgodnionym poziomie cen przed wejściem DasCoin na rynek publiczny. Chcemy, aby nasz prywatny rynek znalazł równowagę.

„Oto twoja decyzja: czy myślisz krótko czy długoterminowo? Jeśli zauważysz wartość DasPay i wszystkie przyszłe elementy wartości, które tworzymy, wtedy utrzymasz i będziesz cieszyć się wzrostem, który prawdopodobnie nastąpi.”

„Należy pamiętać, że w krótkim okresie będzie więcej podaży niż popytu. Nie przejmuj się zmiennością, chodzi po prostu o to, że rynek znajduje równowagę. Jest wielu inteligentnych ludzi w społeczności, którzy trzymają. Ale to rynek zdecyduje, jaka jest cena, a nasze strategie i wizja zrobi resztę.

„Trzecia ważna decyzja została podjęta. Od 2 kwietnia zostanie wprowadzony ogólny limit prowizji NetLeaders. Zwolennicy na całym świecie skorzystali ogromnie z programu marketingowego NetLeaders, a ta decyzja wzmocni zrównoważony rozwój całego ekosystemu i umożliwi naszej hojności marketingowej hojne wynagrodzenie w nadchodzących latach. ”

Po prezentacji YouTube na YouTube nastąpiła aktualizacja od dyrektora NetLeaders Johna Pretto. John ujawnił, że od 2 kwietnia do północy 8 kwietnia każdy, kto kupi licencję NetLeaders, otrzyma 50% Cykli Bonusowych. Powiedział: „Nigdy nie oferowaliśmy takiego poziomu premii, i szczerze mówiąc, nigdy więcej nie będziemy oferować tego hojnego bonusu. Ale ten miesiąc jest tak wyjątkowy, że chcemy go jak najlepiej wykorzystać, więc czy jest lepszy sposób, aby zachęcić naszą społeczność, niż zaoferować bezprecedensową promocję „.

John dodał: „Jesteśmy w drodze do następnego poziomu. Wkrótce nasza społeczność i moc ekosystemu Das będą znane daleko i szeroko. Wkrótce DasCoin będzie handlował na globalnych publicznych giełdach, a nasz ekosystem będzie dostarczał rozwiązania oparte na blockchain dla firm na całym świecie. Wykorzystaj w pełni tę niesamowitą promocję! ”

Zgodnie z planem kod źródłowy Blockchain DasCoin został wydany na GitHub w niedzielę. Każdy może teraz przejrzeć kod związany z Blockchain DasCoin, pobierając link z repozytorium GitHub. Kod, który jest oparty na platformie BitShares Graphene, jest widoczny w kodzie źródłowym C ++, co zapewnia większą przejrzystość i lepsze zrozumienie systemu DasCoin.

Blockchain DasCoin wprowadza niewielkie zmiany w rdzeniu grafenu Graphene, aby umożliwić dodawanie węzłów głównych. Architektura węzła nie została ujawniona w celu ochrony bezpieczeństwa użytkowników. Inne adaptacje obejmują proces bicia DasCoin, wydawanie cykli, umożliwiając transfery między NetLeaders i WebWallet Vaults i więcej.

Uniwersytet NetLeaders działa

Uniwersytet NetLeaders został stworzony, aby przedstawić Ci wszystkie potężne narzędzia i usługi w ramach DasNet. Każdy posiadacz licencji może uzyskać dostęp do ekscytujących i cennych zajęć. Przebraliśmy kurs na trzy kursy: wprowadzanie na rynek, zgodność i sukces.

Onboarding zapewnia zapoznanie się z pulpitem, funkcjami i narzędziami NetLeaders i naszych firm partnerskich
Zgodność określa zasady, które muszą być przestrzegane przez każdego członka społeczności NetLeaders
Sukces jest ostatecznym kursem, który obejmuje obszar premii, strategii i najlepszych praktyk.
Każdy z modułów zakończy się krótkim testem na materiale, który został objęty. Nie martw się jednak, te testy są bardzo proste i zaprojektowane tak, abyś mógł w pełni wykorzystać licencję NetLeaders.

Wydarzenie w Paryżu: Blockchain na wybiegu

DasCoin CEO Michael Mathias i projektant Julien Fournié, Paryż, 26 marca

DasCoin CEO Michael Mathias i projektant Julien Fournié, Paryż, 26 marca

W poniedziałek DasCoin zorganizował imprezę na szczycie Wieży Eiffla, we współpracy z projektantem haute couture, Julienem Fournié, w którym nakreślono szczegóły nowego rozwiązania, które ma pomóc branży odzieżowej w ochronie własności intelektualnej.

Projektanci wymagają, aby ich praca była dzielona między wiele stron. Ochrona oryginalnych projektów w tym płynnym ekosystemie zawsze była wyzwaniem, a pierwsze praktyczne rozwiązanie pochodzi z blockchain DasCoin.

Julien Fournie powiedział: „Projektant mody musi chronić swoje projekty codziennie, na różnych etapach procesu projektowania w łatwy, bezpieczny i efektywny sposób. Projektanci mody muszą pozostać prawdziwymi decydentami dla wszystkich swoich kolekcji. Cieszę się, że mogę współpracować z DasCoin, aby osiągnąć ten cel „.

Sprzedaż licencji: 100 000 i liczenie!

Być może widzieliście nasz e-mail wcześniej w tym tygodniu, ogłaszając sprzedaż 100 000. licencji NetLeaders. To olbrzymie osiągnięcie, które oczywiście będziemy świętować, gdy spotkamy się w Londynie pod koniec miesiąca.

Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że nawet przy zbliżającym się dodaniu wymiaru publicznego wymiaru do rozważenia, bardzo ważne jest, abyśmy zbudowali społeczność NetLeaders poprzez wprowadzenie większej liczby potencjalnych klientów i sprzedaż większej liczby licencji. A dzięki usługom blockchain, które pojawią się na pokładzie, a także DasPay również na horyzoncie, będzie mnóstwo okazji do promowania nowych firm.

London Lux: okładka DasCoin z Michaelem Mathiasem

Byliśmy zachwyceni, gdy zobaczyliśmy, że dyrektor generalny DasCoin, Michael Mathias, przedstawił się na początku kwietniowej edycji London Lux. W tym miesięczniku czytelnicy mogą dowiedzieć się wszystkiego o dotychczasowej podróży kryptowaluty i pozycji siły, jaką DasCoin posiada w sercu ekosystemu. „Moneta, która najlepiej pasuje do głównego nurtu, to DasCoin” – to jeden z wniosków z London Lux.

Operacja Reputacja: Zatrzymajmy „oszustwo przynęty”

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy używają techniki polegającej na pisaniu treści, która wydaje się oferować negatywny obrót w DasCoin i NetLeaders, tylko po to, aby skłonić czytelnika do zakupu Licencji NetLeaders. Szkoda reputacji, jaką może ona wyrządzić naszemu produktowi, jest znaczna i wkrótce podejmiemy ostateczne działania, aby temu zapobiec. Jeśli wiesz, że ktoś zachowuje się w ten sposób, powiadom [email protected]

Oszczędzanie najlepszych do sprzedania: bilety do Londynu są online

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, teraz jest czas, aby zabezpieczyć bilety na wielkie wydarzenie w Londynie, w którym DasCoin ma trafić na giełdy publiczne 27 kwietnia. Następna konferencja NetLeaders odbędzie się za dodatkową opłatą, a miejsca światowej klasy O2 i Battersea Evolution już zarezerwowane, to naprawdę będzie niepowtarzalna okazja. Wejdź na naszą stronę poświęconą wydarzeniom, gdzie znajdziesz wiele opcji sprzedaży biletów. Czekamy na Ciebie w Londynie pod koniec miesiąca.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *