Plus 40% cykli do każdej licencji ! – Dascoin24h.pl
Plus 40% cykli do każdej licencji !

Plus 40% cykli do każdej licencji !

NOWA PROMOCJA!

Tylko teraz dodajemy 40% cykli bonusowych do wszystkich sprzedanych licencji! To jedna z najlepszych promocji, jakie kiedykolwiek prowadziliśmy.

Strona NetLeaders będzie zawierała szczegóły dotyczące tej nowej promocji, począwszy od północy.

50% GWARANTOWANA WYPŁATA Z POLECEŃ

Począwszy od tego tygodnia (począwszy od sprzedaży wygenerowanej w poniedziałek rano, 9 kwietnia), każda dokonana sprzedaż będzie częścią naszej nowej polityki gwarantującej wypłaty prowizji w wysokości 50%. Oto, w jaki sposób zostanie to zrealizowane: wszystkie prowizje od sprzedaży bezpośredniej zostaną zestawione w tabelach i wypłacone, a następnie zostanie zestawiona łączna kwota wszystkich bonusów sieciowych i pasujących premii oraz zostanie obliczona różnica między procentem całkowitej wypłaty a 50%. Różnica zostanie następnie zastosowana do wszystkich Bonusów Sieciowych i Pasujących Bonusów na wszystkich kontach równomiernie.

RETRO BONUS CYCLES

Wszyscy kochają promocję Retro Bonus Cycles! Zostało ogłoszone w zeszłym tygodniu i okazało się bardzo popularne wśród wszystkich! Niektórzy mają również pytania o to, jak działają te Retro Cykle Bonusowe. Wprowadzamy specjalne poprawki w systemie, aby wydać te specjalne cykle. WSZYSTKIE retro cykle bonusowe zostaną automatycznie przesłane do kolejki mintingu. I tak, będą one uprawnione do aktualizacji! Prosimy o cierpliwość odnośnie tego, jak i kiedy są wyświetlane na koncie. Jest to wyjątkowy (i nowy) element systemu i trzeba wprowadzić pewne poprawki, ale zespół techniczny zapewnia nas, że zostanie to potraktowane tak szybko, jak to możliwe.

To wszystko na razie … ale nie zapominajcie, że spektakularne wydarzenie w Londynie szybko nadchodzi! Upewnij się, że będziesz tam na tym wydarzeniu tworzenia historii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *