Wyjście DasCoina na giełdy publiczne podczas gali w Londyńskiej O2 Arena! – Dascoin24h.pl
Wyjście DasCoina na giełdy publiczne podczas gali w Londyńskiej O2 Arena!

Wyjście DasCoina na giełdy publiczne podczas gali w Londyńskiej O2 Arena!

Setki adwokatów NetLeaders, oraz wiele osób z zewnątrz, brało udział w udanym wprowadzeniu DasCoin na publiczne giełdy podczas pamiętnego wydarzenia w londyńskiej O2 Arena w piątek.
EUBX, BTC Alpha i CoinFalcon zaczęły handlować DasCoin.
Michael Mathias, dyrektor generalny DasCoin, był przekonany, że notowania DasCoin na publicznych giełdach były „dowodem zainteresowania naszym unikalnym modelem rozwiązań blockchain”. Michael dodał: „Spełnia obietnicę ogromnej ilości pracy DasCoin i nadal opiera się na wprowadzeniu naszego autorskiego blockchaina w marcu zeszłego roku.
„Cieszymy się, że możemy współpracować z trzema giełdami, niektórymi uznanymi i innymi innowacyjnymi uczestnikami rynku, gdy będziemy kontynuować tę podróż. Oczekujemy, że ogłosimy o wiele więcej, kontynuując rozbudowę naszego sojuszu blockchain „.
George Sarcevich, dyrektor WebWallet, miał zaszczyt ogłaszać giełdy, zanim podkreślił znaczenie samoregulacji w sektorze kryptowaluty. Jest to aspekt, który DasCoin traktuje bardzo poważnie.
George powiedział: „Musimy zwrócić uwagę na samoregulację. Wielka Brytania i Japonia poczyniły wielkie postępy. Poszukaj partnerstwa. Wiele dużych firm zdało sobie sprawę, że nie mogą tego zrobić samodzielnie. W Szwajcarii, Australii, na Malcie i innych odbywa się bitwa regulacyjna na całym świecie. ”
Jednym z gości był Annemieke Dierkes z fundacji BitShares Blockchain. Powiedziała, że ​​trzy z 10 najlepszych bloków na świecie są zbudowane na technologii Graphene dostarczanej przez BitShares, a DasCoin również wykorzystuje Grafen. „Jest istotną częścią społeczności blockchain”, powiedziała.

Wśród innych wydarzeń były:

  • Nowy whitepaper techniczny zapewnia szczegółowe informacje na temat technologii DasCoin
  • Dyrektorzy generalni 10 nowych partnerów DasCoin zostali zaprezentowani publiczności.
  • Das33 – nowa platforma zaprojektowana w celu wprowadzenia świeżych partnerów ekosystemowych

Terry O’Hearn, dyrektor wykonawczy DasFinancial wyjaśnił więcej o Das33. Powiedział: „W naszym systemie będzie 33 węzłów. Das33 stworzy to lepszy standard: informacyjną stronę internetową opisującą technologię i standardy, które będą obowiązywać w naszych Ofertach Token Assets. ”
DasCoin: Ewolucja pieniędzy – wydarzenie, w którym DasCoin trafił na giełdę – było głównym wydarzeniem trzech niesamowitych dni dla wielu adwokatów NetLeaders w Londynie.
W czwartek w Blockchain24-7 odbyło się seminarium London Blockchain, sponsorowane przez DasCoin. Różnorodni eksperci kryptowalut spotykają się, by zaangażować publiczność w inspirujące przemówienia.

Bob McDowall, specjalny doradca Cardano, otworzył seminarium i powiedział, że wyzwania przedstawione przez blockchain – „konkurencja, uczciwość, interoperacyjność, prędkość i skala, zachęty” będą „tylko niektórymi tematami dzisiejszej dyskusji”.

John Enevoldson z Ocean Protocol podsumował zakres blockchain, kiedy powiedział: „Co to jest supermocarstwo blockchain? Nakłonienie ludzi do robienia rzeczy przez nagradzanie ich monetami. Ludzie nie muszą sobie nawzajem ufać, ale wszyscy mogą wspólnie pracować nad wspólnym celem. ”

Dustin Byington był następny na scenie. Prezydent Wanchain powiedział: „Internet był zamknięty sieci zastrzeżone dokładnie tak samo, jak blockchain. Wszystkie podłączone sieci. Internet rozkwitł i nastąpiła magia. Dzisiejszy internet jest wynikiem połączenia tych zamkniętych sieci. Dlaczego miałbyś ograniczać się do jednego blockchaina? Dlaczego nie skorzystać z wszystkich blokad.

„Chcemy umożliwić aplikacjom funkcjonowanie w wielu blokach blockchain. Tworzymy ekosystem, aby ludzie mieli dostęp do różnych technologii. I chcemy podłączyć internet do blockchain. Właśnie to robimy. Łączenie tych dwóch gigantycznych sieci. ”

Anil Kumar z 2ClickCrypto, przyjaznej dla użytkownika giełdy kryptowalut, uruchomionej we wrześniu przez ICO, powiedział: „Jako handlowcy cieszymy się, że DasCoin jutro rozpocznie działalność na publicznych giełdach”.

W sobotę odbyła się globalna konferencja NetLeaders w Battersea Evolution. Adwokaci nadal mieli dużo energii, aby cieszyć się ważną sesją treningową, a my w odpowiednim czasie będziemy przekazywać najważniejsze informacje z tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *