DasPay na drodze do czerwcowej premiery, potwierdza partner DasCoin – Dascoin24h.pl
DasPay na drodze do czerwcowej premiery, potwierdza partner DasCoin

DasPay na drodze do czerwcowej premiery, potwierdza partner DasCoin

Często opisywany w ekosystemie Das jako „Srebrny Pocisk”, który może odróżnić DasCoin od innych kryptowalut, DasPay pozostaje na dobrej drodze do uruchomienia w czerwcu.

Po zapewnieniach od wewnętrznego kierownictwa wyższego szczebla podczas DasCoin: The Evolution of Money w piątek, w sobotę, na konferencji NetLeaders Global Summit, otrzymaliśmy potwierdzenie od CEO firmy Carta Worldwide, Brian Semkiw’a, że DasPay postępuje płynnie.

Carta Worldwide jest oficjalnym dostawcą DasPay, dzięki któremu płatności za towary z różnymi kryptowalutami (w tym DasCoin) i fiat są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Będzie to aplikacja na smartfon oferująca mechanizm płatności zbliżeniowych akceptowalny w milionach punktów na całym świecie.

Zwracając się do liderów z Battersea Evolution, Brian powiedział: „Płatności i bankowość musiały się zmienić, procesory, które zarządzały tymi bankami, były starymi technologiami. Musieliby mieć nowoczesny system technologiczny i dlatego mamy biznes, który mamy.

„Firmy FinTech wejdą na rynek, a nawet banki zaczną korzystać z tej technologii, aby stać się bardziej nowoczesną.”

To wyjaśnia sukces, jaki odniosła firma Carta w dostarczaniu technologii dla innych cyfrowych mechanizmów płatniczych, takich jak ApplePay, Samsung Pay, PayPal i Vodafone Pay.

Brian dodał: „Jestem niesamowicie podekscytowany projektem DasPay i uwielbiamy nad nim pracować. Jesteśmy już w drodze z produktem, a na waszej następnej imprezie, która jak sądzę jest w czerwcu, absolutnie wierzymy, że będziemy mieli ten produkt gotowy i w Twoich rękach.

„Niedługo nastąpi rollout [ulepszonych wersji DasPay], ale nie mam powodu, by sądzić, że nie nastąpi to w czerwcu. To niesamowicie ekscytujący czas dla was wszystkich na sali.”

Wyjaśnił, w jaki sposób technologia dokonywania płatności krypto-walutowych działa tak płynnie, jak płatności w systemie płatniczym były złożone, ale możliwe do zrealizowania.

„To trudne, ponieważ pracujesz w bardzo regulowanym przemyśle i pracujesz z sieciami, które są również mocno regulowane. Jeśli weźmiesz krypto i skonwertujesz go na fiat i zaakceptujesz w punkcie sprzedaży, istnieje szereg dyskretnych kroków, które muszą się odbyć w milisekundach, aby użytkownik poczuł się jakby wydawał krypto-walutę.

„Urządzenie musi widzieć płatność fiat. Musisz rozwiązać oba problemy, kiedy wydajesz krypto, ale robisz to w punkcie sprzedaży. Technologia musi działać w milisekundach i to jest wyzwanie.”

Wśród innych głównych prezentacji w sobotę były:

  • Wprowadzenie do w pełni zaktualizowanego Talonu Możliwości, który pojawi się w Back Office w tym tygodniu i który jest tłumaczony na wiele języków
  • Michael McGhee ogłasza szereg nowych produktów dostępnych dla posiadaczy licencji, takich jak ulepszenia w Akademii NetLeaders, wewnętrzne biuro podróży, narzędzie do tworzenia aplikacji i wiele więcej
  • Ważne aktualizacje dotyczące aktualizacji kont NetLeaders zbiegają się z pojawieniem się zewnętrznych giełd, w tym wiadomości, że WebWallet jest dostępny dla ogółu społeczeństwa

Na koniec mamy kilka ogólnych rad, które szczegółowo opisują, jak zaktualizować Walidator, aby przenieść DasCoin na WebWallet na giełdę:

  1. Dodaj aplikację Ledger Manager do przeglądarki Google Chrome i otwórz ją
  2. Podłącz swój Walidator do komputera przez USB i wprowadź swój numer PIN
  3. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź aplikację DasCoin i kliknij ikonę „kosz”, aby ją odinstalować
  4. Teraz kliknij zieloną ikonę „pobierz” obok ikony „kosz”, aby zainstalować nową wersję aplikacji
  5. Potwierdź instalację na urządzeniu Walidator i poczekaj, aż zostanie zakończona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *