Premiera Das33 już 30 czerwca! + Najświeższe newsy Netleaders – Dascoin24h.pl
Premiera Das33 już 30 czerwca! + Najświeższe newsy Netleaders

Premiera Das33 już 30 czerwca! + Najświeższe newsy Netleaders

Posiadacze licencji NetLeaders otrzymali niespodziewane ogłoszenie od Michaela Mathiasa na temat platformy Das33 w piątek. Leaderzy otrzymali e-mail z 10-minutowym filmem, w którym dyrektor generalny firmy DasCoin Michael ogłasza nowe szczegóły projektu. W skrócie ludzie będą teraz mogli „głosować” na swoje ulubione projekty w blockchainie DasCoin, używając Cykli.

Poniżej udostępnione oficjalne ogłoszenie Michaela Matiasa:

Das33 wystartuje 30 czerwca wraz z odsłoną pięciu pilotowych startupów blockchain. Do tej pory Cykle były głównie używane do bicia DasCoin, ale teraz będziesz miał opcję zachowania ich jako żetonów do głosowania, oraz inwestycji w przedstawione projekty.

Jak wyjaśnił Michael: „Istnieje wiele innych ekscytujących sposobów korzystania z twoich cykli. Są przechowywane w tej sieci. Jak odblokować te możliwości? Wkrótce będzie można wymieniać je na usługi ekosystemowe, rozwój oprogramowania, urządzenia chmurowe, usługi danych, usługi marketingowe. Wszystko, co jest potrzebne do tworzenia i wspierania i utrzymywania aplikacji, którą oferujemy za pośrednictwem ekosystemu.”

„Każdy z was może tworzyć projekty i inicjować je na tej platformie. Obejmuje to ich rejestrowanie i przekazywanie ich do naszej społeczności. Niektórzy z was to przedsiębiorcy i programiści, ale inni to tylko wsparcie dla blockchain. Będziesz chciał poprzeć projekty i do tego będą wykorzystywane Twoje Cykle.”

„Chcemy wykorzystać mądrość naszej społeczności, dlatego naszym podejściem jest wykorzystanie członków społeczności, którzy będą głosować na projekty, które chcą wspierać. Mechanizmem głosowania będą Cykle. Przekażą je w kwotach, które są skorelowane z ich zainteresowaniem projektem. Im lepszy projekt, tym więcej cykli zostanie odebranych przez ten projekt. Sądzimy więc, że to zoptymalizuje sposób wprowadzania tych projektów na rynek. ”

Kupowanie licencji na portfelu cyfrowym Berkeley

Czy wiesz że? Możesz teraz użyć cyfrowego portfela Berkeley, aby dokonać zakupu nowej licencji lub zwiększyć istniejącą licencję. „Cyfrowy portfel” to najnowsza opcja spośród różnych oferowanych opcji płatności. Uważamy, że jest to prosta i wygodna metoda na zakup i zwiększenie licencji NetLeaders. Pamiętaj jednak, że musisz mieć aktywne konto w Berkeley FS, które jest połączone z Twoim kontem NetLeaders. Na koncie Netleaders znajdziesz przewodnik krok po kroku wyjaśniający, jak skonfigurować i połączyć konto Berkeley FS.

Połącz się z oficjalnym kanałem Telegram DasCoin

Jaki jest najlepszy sposób, aby usłyszeć o najnowszych wiadomościach z ekosystemu Das i o tym, jak wpływa on na Ciebie jako członka społeczności NetLeaders? Do tej pory miałeś możliwość dostrojenia się do regularnych webcastów Johna Pretto, a także naszych blogów, aktywności w mediach społecznościowych i biuletynów takich jak ten.

Co więcej wprowadzamy teraz kanał DasCoin Telegram. Po prostu połącz się za pomocą tego linku i usłysz od niektórych z czołowych leaderów o ich najnowszych wiadomościach od DasCoin i ogólnie od świata kryptografii. Jest to również świetne miejsce, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące ekosystemu, który możesz mieć. Kanał DasCoin Telegram zachęca do zdrowej debaty, ale jest także moderowany przez 24 godziny na dobę, więc bądź pewien, że będziesz z nami na bierząco!

 

 

Więcej o społecznościach znajdziecie w Back Office Netleaders

Kampania „bubbleproof”, którą początkowo uruchamiamy pod koniec kwietnia, aby zbiegła się z uruchomieniem DasCoin na publicznych giełdach, dotarła do back office. Po prostu przejdź do sekcji „Media” na pulpicie nawigacyjnym i kliknij przycisk „Pobierz”, który znajduje się w jasnoniebieskim polu „logo i pobierz oficjalne zasoby dla Twoich działań promocyjnych.” Znajdziesz folder o nazwie Bubbleproof Social Assets , w tym podfoldery, w których można znaleźć wybrane obrazy, GIF-y i filmy wideo, które ułatwiają rozpowszechnianie jednej z najważniejszych wiadomości DasCoin za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *