Lista Coinmarketcap zwiększa wiarygodność DasCoin – Dascoin24h.pl
Lista Coinmarketcap zwiększa wiarygodność DasCoin

Lista Coinmarketcap zwiększa wiarygodność DasCoin

Coinmarketcap.com, wybór numer jeden, jeśli chodzi o śledzenie ostatnich ruchów cenowych krypto-waluty, zaczął wyświetlać DasCoin i możesz śledzić najnowsze ruchy przez ten link lub wpisując DasCoin w polu wyszukiwania na stronie głównej.

Według rankingu Amazon, Coinmarketcap jest 44. najbardziej popularną witryną w USA. Jest używany przez ekspertów Crypto i nowych użytkowników. Obecność na Coinmarketcap pokazuje zaufanie do DasCoina pośród najbardziej znanych kryptowalut na świecie i zwiększa wiarygodność całego ekosystemu.

Ekscytujące wiadomości pojawiają się niecały miesiąc po wprowadzeniu DasCoin na giełdy publiczne i natychmiastowym ogłoszeniu trzech giełd, EUBX, CoinFalcon i BTC-Alpha.

Jako strona internetowa i aplikacja w przestrzeni kryptograficznej do sprawdzania kluczowych statystyk wokół dowolnej kryptowaluty, Coinmarketcap notuje ponad 1600 kryptowalut według:

Łączny limit rynkowy
Cena £
24-godzinna objętość
Zasilanie cyrkulacyjne
Zysk / strata w okresie 24 godzin

Jego strona główna jest popularnym miejscem docelowym dla wszystkich, którzy chcą uzyskać migawki trendów cenowych i jest powszechnie używana jako narzędzie do klasyfikowania najlepszych kryptowalut.

Strona DasCoin na Coinmarketcap zawiera podręczne linki do strony DasCoin, stronę z kodem źródłowym GitHub i DasCoin Explorer, stronę internetową, która pokazuje informacje w czasie rzeczywistym na blockchainie. Oficjalny kanał DasCoin na Twitterze, teraz z 29 000 obserwujących, jest również powiązany z tą stroną.

Wczesna reakcja ze strony społeczności NetLeaders była bardzo pozytywna, a jej wyniki okazały się kolejnym ważnym krokiem naprzód, gdy ekosystem popycha do przodu wraz z szeregiem ekscytujących inicjatyw, takich jak uruchomienie platformy oferującej tokeny aktywów Das33 pod koniec czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *