DasCoin dołącza do Blockfolio budząc rosnące zaufanie do ekosystemu – Dascoin24h.pl
DasCoin dołącza do Blockfolio budząc rosnące zaufanie do ekosystemu

DasCoin dołącza do Blockfolio budząc rosnące zaufanie do ekosystemu

Zaraz po zdobyciu listy CoinMarketCap, DasCoin (DASC) można teraz znaleźć również w popularnym serwisie Blockfolio.

Jeśli interesujesz się kryptowalutami, istnieje duża szansa, że ​​często będziesz sprawdzać swoje udziały w aplikacji Blockfolio. Blockfolio to najlepsza aplikacja do zarządzania portfelami kryptograficznymi pozwalająca użytkownikom śledzić statusy ulubionych kryptowalut.

Jego przejrzysty i prosty interfejs użytkownika sprawia, że ​​jest on niezwykle popularny pośród profesjonalnych i amatorskich traderów. Używany jest do śledzenia inwestycji lub po prostu do badania przestrzeni kryptograficznej w celu pozyskania najlepszej okazji na rynku kryptowalut.

Najczęściej używane funkcje Blockfolio to informacja o aktualnych cenach giełdowych, oraz volumenie, śledzące zysk / stratę w zasobach osobistych.

Możesz pobrać Blockfolio za pośrednictwem Google Play i App Store. Integracja z Blockfolio niewątpliwie budzi rosnącą świadomość i zaufanie do ecosystemu DasCoin.

Za niewiele ponad miesiąc przed jednoczesnym uruchomieniem DasPay i Das33, które obie zwiastują powszechne przyjęcie DasCoin, istnieją podstawy dla silnego okresu wzrostów.

30 czerwca na prywatnej imprezie w Barcelonie pierwsze 500 kart DasPay zostanie rozdane wybranej grupie adwokatów NetLeaders. Będą mogli zacząć wydawać DasCoin w punktach sprzedaży na całym świecie.

W tym samym dniu pierwsze pięć firm, które chcą skorzystać z wysoce wydajnego blockchainu DasCoin jako trampoliny do wzrostu przedstawi swoje plany. Użytkownicy ekosystemu będą mogli używać Cykli do „głosowania” na najbardziej efektywne projekty. W zamian otrzymają tokeny do użycia na nowych platformach.

Do tej pory posiadacze licencji NetLeaders byli w stanie używać Cykli jedynie do bicia DasCoin. Ten przełomowy moment zapewni im nową użyteczność w ekosystemie. Schemat jest znany jako Das33, ukłon w stronę 33 węzłów, na których zbudowany jest łańcuch blokowy DasCoin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *