DasCoin gotowy na „podwójne D-day” ze startem DasPay i Das33 – Dascoin24h.pl
DasCoin gotowy na „podwójne D-day” ze startem DasPay i Das33

DasCoin gotowy na „podwójne D-day” ze startem DasPay i Das33

Globalna konferencja NetLeaders Barcelona, ​​która odbędzie się 30 czerwca, zapowiada się jako wyjątkowo ważna data w historii DasCoin, WebWallet i całego ekosystemu Das.

Odważne plany mają na celu uruchomienie zarówno DasPay – szybkiej i prostej metody płatności, która pozwoliłaby jej użytkownikom na wydawanie DasCoin w punktach sprzedaży detalicznej na całym świecie – oraz Das33, platformę Token Asset Offering nazwaną od 33 węzłów, w których zbudowany jest blockchain.

Posiadacze licencji NetLeaders wykorzystają Cykle, aby pokazać skalę ich wsparcia dla 5 pierwszych projektów na platformie Das33. Do tej pory Cykle były używane wyłącznie do mintingu (bicia) DasCoina.

Ostatecznym zamiarem jest, aby Cykle były używane do zakupu różnych produktów i usług dostępnych w ekosystemie Das. Platformą, która umożliwi ten proces jest Das33, a pierwszym etapem w kierunku jego szerszej akceptacji jest projekt barceloński. Każdy cykl posiadacza licencji NetLeaders przyczynia się do tego, że jeden z pięciu projektów przyzna „tokena” reprezentującego osobisty udział w swoim ekosystemie.

Zaproszeni w Barcelonie to pionierzy DasPay

Nie należy mylić tego rodzaju cyklu z innym typem, który jest pobierany jako opłata z poziomu WebWallet. Od uruchomienia DasCoin na publicznych giełdach 27 kwietnia każdy posiadacz konta WebWallet otrzymał 100 cykli „Opłat”, z których jeden jest odliczany przy każdej dokonanej transakcji wymiany.

W sumie 500 leaderów NetLeaders, wybranych, ponieważ rozwinęli biznes szczególnie skutecznie w czasie projektu, zostało zaproszonych do Barcelony.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które zabiorą ze sobą, będzie DasPay. Będą to pierwsze 500 pionierów, którzy będą mieli dostęp do tego mechanizmu płatności, i prawdopodobnie DasPay zostanie wdrożony w pełni po ustanowieniu tego systemu.

DasPay będzie kartą wstępnie załadowaną kryptowalutą, z której można korzystać w większości punktów płatności zbliżeniowych na całym świecie. Podczas gdy przedsiębiorca otrzyma lokalną walutę pieniężną, której wymaga, posiadacz karty będzie widział swoje rachunki obciążane w DasCoin.

Jedno z najbliższych ważnych wydarzeń publicznych dla NetLeaders może mieć miejsce w Las Vegas, gdy rynek amerykański będzie gotowy otworzyć swoje drzwi.

CEO i członkowie zarządu energicznie angażują się w sektor kryptograficzny

Podczas gdy kluczowi pracownicy ekosystemu Das przygotowują się do Barcelony, ciężko pracują, by zaangażować się w społeczność kryptograficzną w tym ważnym okresie premiery po Londynie.

A dyrektor generalny Michael Mathias był zapalonym uczestnikiem tego tygodnia Blockchain for Social Impact Summit, którego gospodarzem była Organizacja Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku.

Michael zwrócił się do posiadaczy licencji w środę, w internetowym wydaniu NetLeaders Weekly, pokazując, jak bardzo był pod wrażeniem tego wydarzenia. Szczególnie podjął go zamykający przemówienie Dennisa Kucinicha, byłego amerykańskiego senatora.

Michael powiedział, że przemówienie dotyczyło znaczenia samoregulacji w sektorze, coś, co DasCoin i jego ekosystem traktuje bardzo poważnie. Zauważył jednak, że Kucinich mówił o potrzebie regulacji, aby powstrzymać się od przyjęcia nadmiernie „agresywnego” podejścia, aby umożliwić społeczności blockchainom rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *